invert-default-slider-image

O firmie

Home »  O firmie

Auta 4 You działa na rynku polskim od 2011 roku. Na rynku jesteśmy firma nową lecz nie jesteśmy nowicjuszami w branży motoryzacyjnej. Od 15 lat prężnie działamy w branży transportowej i doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważny w dzisiejszych czasach jest szybki dostęp do niezawodnej bazy transportowej. Ze względu na powyższe poszerzyliśmy działalność o wynajem pojazdów. W ofercie posiadamy pełną gamę pojazdów od osobowych po ciężarowe, dzięki czemu możemy obsługiwac wszystkich klientów niezależnie od ich wymagań.

Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje przejrzyste i korzystne cenowo warunki wynajmu. Pragniemy poinformować, że istnieje możliwość negocjacji cen w przypadku dłuższego okresu wynajmu naszych pojazdów. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz samochodów - auta osobowe, dostawcze, lawety, a także ciągniki siodłowe, do których oferujemy wynajem naczep. Mieszcząca się fizycznie w Nowym Tomyślu wypożyczalnia pojazdów jest uzupełnieniem naszej działalności w branży transportowej, którą z sukcesem prowadzimy od ponad 15 lat. Bazując na naszym doświadczeniu w tej złożonej i odpowiedzialnej dziedzinie, staramy się wyjść na przeciw oczekiwaniom klienta, oferując bardzo zróżnicowane możliwości wynajmu samochodów - ponad 10 aut, o różnej mobilności, wyposażeniu, ładowności i kubaturze, w zależności od Państwa potrzeb i preferencji.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z różnic w wymaganiach dotyczących wynajmu samochodów - niezależnie od tego, czy podejmuje się go korzystająca z naszych usług firma, czy też indywidualni przedsiębiorcy, potrzebujący szybko przemieścić się w inne miejsce kraju. Z nami mają Państwo gwarancję dopasowania i spełnienia potrzeb w zakresie wynajmu pojazdów. Przekonało się o tym wielu naszych klientów, co pozwoliło nam na ciągłe poszerzanie floty transportowej, aby prowadzona przez nas wypożyczalnia samochodów mogła jeszcze lepiej dopasować się do Państwa różnorodnych potrzeb. Jeśli są więc Państwo w Nowym Tomyślu, bądź planują pobyt w mieście i mają potrzebę zwiększonej mobilności, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Wspólnie omówimy Państwa potrzeby i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie.